Kilka słów o naszej firmie

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Jakość wykonanych inwestycji
  • Brak ograniczeń terytorialnych
  • Elastyczność
  • Szybkość realizacji
  • Ekipa profesjonalistów
  • Rzetelność

MARIO PLUS na rynku usług budowlanych istnieje od 2013 r. Jednak nasze doświadczenie w branży zdobywamy już od ponad 13 lat. Początkowo skupialiśmy się wyłącznie na inwestycjach prywatnych, takich jak domy jednorodzinne. Wraz z rozwojem firmy postanowiliśmy rozszerzyć nasze działanie o realizację obiektów komercyjnych, budynków
biurowych oraz powierzchni usługowo-handlowych.

Co wyróżnia nas spośród innych firm? To przede wszystkim generalne wykonawstwo od A do Z. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę na wszystkim etapach procesu budowlanego. Dzięki temu wśród naszych klientów znalazły się takie marki jak Rossmann, PKO, Empik School, PZU, Szmizjerka, ZiKO, Howell Estates, Stokrotka, Dworce Lubelskie czy Elektrociepłownia Zielona Góra. Zadowolenie klientów oraz zaufanie, jakim nas obdarzyli, jest dla nas najlepszą rekomendacją.
Przez ostatnie 13 lat udało się nam stworzył zespół fachowców, którzy nie boją się żadnych wyzwań. To profesjonaliści w swoim fachu, dla których “niemożliwe” nie istnieje. Zawsze stajemy na wysokości zadania, wykonując wszystkie realizacje z dokładnością i starannością.
Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, jednak nie ma dla nas ograniczeń terytorialnych – jesteśmy firmą budowlaną o ogólnopolskim zasięgu.
Inne firmy nie chcą podjąć się wykonania Twojej inwestycji? Daj znać, pomożemy!

Nasi klienci